Veranda Pointe aux Biches ****

Maurícius

Kvalitní hotel s prostornými rodinnými pokoji i klidným areálem jen pro dospělé

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Veranda Pointe aux Biches

Pro hotel Veranda Pointe aux Biches není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Veranda Pointe aux Biches.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Veranda Pointe aux Biches ****

Hodnocení 8.8 Hodnotí 22 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář Modrý Maurícius s.r.o. – pojištěna do 8 500 000 Kč (více)
Tipy specialistů Široká nabídka aktivit pro celou rodinu Klidné křídlo Sandy Lane pro páry Rekonstruováno v létě 2015
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Veranda Pointe aux Biches **** Maurícius

Vydejte se na dovolenou, kterou můžete trávit s bosýma nohama a užívat si krásné chvíle v prostředí čtyřhvězdičkového resortu Veranda Pointe aux Biches. Již po příjezdu můžete odložit svou obuv a prožít dovolenou v jemném písku. Můžete se těšit na relaxační a naprosto neformální atmosféru.

Veranda Pointe aux Biches je moderní hotel, který klade důraz na koncept dovolené s bosýma nohama. Přijďte a zanechte svou stopu v tropickém hotelu spravovaném hotelovým řetězcem Veranda Resorts. Každá dovolená má mít svůj příběh a zde se Vám podaří jej prožít do posledního detailu.

Charakteristiky relaxačního a moderně-exotického resortu

Hosté hotelu jsou zváni k sofistikovanému prožití tropických dnů na Mauriciu. Užijte si odpočinek pod slunečními paprsky, zábavu na pláži, nerušený spánek, poklidnou četbu či si vychutnejte místní lahodnou kuchyni.

 • čtyřhvězdičkový hotel s unikátním konceptem bosých nohou,
 • 115 jednotek ubytování ve 4 kategoriích: Comfort, Superior, Family s propojením na dětský pokoj a Privilege (v části hotelu Sandy Lane Village určené pouze pro dospělé hosty),
 • Seven Colours Wellness Lounge – unikátní lázeňské prostředí přímo u pláže s výhledem na lagunu,
 • 3 restaurace a 2 bary s výhledem na lagunu (1 restaurace a 1 bar pouze pro dospělé, rezervovány pouze pro hosty v pokojích Privilege) a street food kiosek,
 • 2 bazény, z nichž 1 je pouze pro dospělé hosty (ubytované v pokojí Privilege),
 • romantická atmosféra pro uskutečnění exotické svatby či pro prožití intimních líbánek,
 • dětský klub Timomo & Friends,
 • přístup k bezplatnému wifi připojení v celém hotelu,
 • bezplatná kyvadlová doprava na pláž Trou aux Biches 5x v týdnu a
 • poloha poblíž pobřežní vesnice Grand Baie s širokou nabídkou restaurací, barů, obchodů a klubů (bezplatná kyvadlová doprava 3x týdně).

Poloha hotelu

Hotel Veranda Pointe aux Biches je situován na severozápadním pobřeží mezi dvěma rybářskými vesnicemi a má ideální polohu pro dovolenou na pláži u moře. Je to relaxační ráj, který představuje také skvělé výchozí místo pro objevování atraktivit severu či návštěvu živé vesnice Grand Baie nebo hlavního města Port-Louis.

 • pobřežní vesnice Grand Baie (bezplatná kyvadlová doprava, 7 km, autem 10 min), přímý přístup na pláž,
 • hlavní město Port-Louis vzdálené 15 km (25 min autem) a
 • letiště vzdálené 54 km (1 hod 30 min autem).
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Comfort Room (33 m²)

Pokoje Comfort (v hotelu celkem 41) se otevírají k bazénu nebo do zahrady. Jejich interiéry jsou vyzdobeny královsky modrou barvou s bílými akcenty a prosvětlenou tropickou atmosférou...

Comfort single

..

Superior Room (43 m²)

Pokoje Superior (v hotelu celkem 20) se mohou pochlubit svěží dekorací v tónech královsky modré barvy a se světlými dřevěnými prvky. K dispozici je také vlastní terasa nebo balkon...

Family Room (43 m²)

Rodinné pokoje (v hotelu celkem 24) mohou ubytovat dvě dospělé osoby + 3 děti nebo teenagery + 1 infanta (do 2 let)...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Veranda Pointe aux Biches disponuje 3 restauracemi a 2 bary, přičemž každé místo se chlubí odlišnou atmosférou. V závislosti na své náladě nebo na preferencích si můžete vybrat mezi místními specialitami a mezinárodní kuchyní. Vždy se budete moci kochat výhledy na modrou lagunu.

Senses Restaurant

Hlavní restaurace hotelu poskytuje úchvatné výhledy na lagunu a korálový útes. Hosté ji mohou navštívit v době snídaně, oběda nebo večeře. Bufetový styl zahrnuje místní speciality i mezinárodní pokrmy, aby byli spokojeni všichni klienti, včetně vegetariánů. Prosluněnou terasu restaurace je možné využívat během a la carte obědů a večeří (za příznivého počasí). Kapacita restaurace je 180 míst. Snídaně se zde podává od 07:00 do 10:00, obědy od 12:00 do 15:00, odpolední čaj od 16:00 do 17:00 a večeře pak od 19:00 do 22:00. 

Sandy Lane Restaurant

Restaurace v části Sandy Lane Village, která je pouze pro dospělé. S bosýma nohama v písku si budete moci vychutnat delikátní pokrmy v elegantním a moderním prostředí s bazénem uprostřed. Restaurace na písku nabízí výhledy na moře přes den a na hvězdy v noci. Kapacita restaurace je 60 míst. Podávají se zde pouze večeře a to od 19:00 do 22:00.

Sun Deck Restaurant

Tato menší "a la carte" restaurace nabízí stolování na čerstvém vzduchu. Otvírá v případě příznivého počasí v době oběda od 12:00 do 15:00 a v době večeře od 19:00 do 22:00. Její kapacita je 40 míst.

Foot Loose Bar

Natáhněte se na gauč nebo na terasu bazénu s výhledem na lagunu a užijte si koktejl v tomto hlavním baru. Se setměním se mění také atmosféra a nastává čas pro živou hudbu či představení. Nezmeškejte ani první lekci kreolštiny, abyste lépe splynuli s mauricijským stylem života. Bar je otevřen od 11:00 do 23:00 a snacky se zde podávají od 11:00 do 15:00.

Lazy Pool Bar

Tento bar s uklidňující atmosférou, kterou dokresluje šumění vln na vzdáleném korálovém útesu, najdete mezi pláží a bazénem. Bar se nachází v části Sandy Lane Village pouze pro dospělé. Jistě si oblíbíte zdejší zastíněnou terasu a dechberoucí výhledy přes den. Nenechte si zde ujít ani západ slunce s koktejlem v ruce. Bar je otevřen od 11:00 do 23:00.

Street food kiosek

Mobilní kiosek nabízí místní speciality a je otevřen od 12:00 do 15:00.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů Veranda Pointe aux Biches

Pokoje (celkem 115) s doplňky v královsky modrých barvách a s jemnými dřevěnými prvky disponují terasou nebo balkonem s výhledem na lagunu či do zelené zahrady. Své si zde najdou jak rodiny s dětmi, pro které je k dispozici ubytování se speciálním připojeným pokojem pro děti, tak páry, které se zase mohou těšit na soukromí v unikátní části hotelu pro dospělé „Sandy Lane Village“.

Jestliže si vyberete ubytování v pokoji Privilege Room, v ceně pobytu obdržíte 1x celodenní plavbu na katamaránu (včetně zajištění zpátečního transferu) s otevřeným barem a BBQ obědem na lodi.

Nabídka pokojů

Comfort Room (33 m²)

Pokoje Comfort (v hotelu celkem 41) se otevírají k bazénu nebo do zahrady. Jejich interiéry jsou vyzdobeny královsky modrou barvou s bílými akcenty a prosvětlenou tropickou atmosférou. Do vybavení patří postel o velikosti king/ dvě samostatná lůžka, klimatizace, stropní ventilátor, elektronický trezor, telefon, satelit a televize, fén, minibar, wifi a vybavení pro přípravu čaje a kávy (suroviny za poplatek). Kapacita 2 dospělí + 1 infant (do 2 let).

Comfort single

Superior Room (43 m²)

Pokoje Superior (v hotelu celkem 20) se mohou pochlubit svěží dekorací v tónech královsky modré barvy a se světlými dřevěnými prvky. K dispozici je také vlastní terasa nebo balkon. Můžete se těšit na komfort potřebný pro relaxační pobyt. Do vybavení patří postel o velikosti king, klimatizace a stropní ventilátor, bezplatné připojení k WiFi, telefon s IDD, TV s plochou obrazovkou a satelitním vysíláním, minibar, elektronický trezor, vybavení pro přípravu čaje a kávy, fén a koupelna se sprchou a samostatnou toaletou. Kapacita 2 dospělí + 1 infant (do 2 let).

Family Room (43 m²)

Rodinné pokoje (v hotelu celkem 24) mohou ubytovat dvě dospělé osoby + 3 děti nebo teenagery + 1 infanta (do 2 let). Díky speciální části nabízí pokoje dostatek prostoru pro rodinnou dovolenou, přičemž děti i rodiče budou mít svůj klid a soukromí. Do vybavení patří postel o velikosti king a dvoupatrová postel, klimatizace, elektronický trezor, telefon, satelit a televize, fén, minibar, wifi a vybavení pro přípravu čaje a kávy (suroviny za poplatek).

Privilege Room (33 m²)

Pokoje Privilege (celkem 30) jsou situovány ve speciální části Sandy Lane Village, která je exkluzivně rezervována jen pro páry a disponuje bazénem a unikátním prostředím. Pokoje se otevírají na intimní terasu nebo balkon. Do vybavení patří postel o velikosti king, klimatizace, elektronický trezor, telefon, satelit a televize s plochou obrazovkou, koupelnové vybavení, DVD přehrávač/knihovna k dispozici zdarma na recepci, mini bar, wifi a vybavení pro přípravu čaje a kávy. Hostům v těchto pokojích jsou nabízeny některé nadstandardní služby, například možnost Dine Around, kávovar Nespresso, iPod a iPhone dokovací stanice, masáž nohou i celodenní výlet na katamaránu (při pobytu o délce min. 7 nocí) zahrnující oběd s neomezenou konzumací nápojů.

Pláž a moře

U hotelu se nachází velmi pěkná a čistá pláž s jemným pískem, ve kterém můžete ojediněle najít úlomky korálů. Pláž je rozdělená na několik širokých písečných zátočin oddělených úzkými kamenitými výběžky.

Online cena a slevy Veranda Pointe aux Biches ****

 
Typ pokoje / kapacita
Cena zájezdu / info
Zahrnuto v ceně
Comfort room
Max. kapacita ++

Pokoje Comfort (v hotelu celkem 41) se otevírají k bazénu nebo do zahrady. Jejich interiéry jsou vyzdobeny královsky modrou barvou s bílými akcenty a prosvětlenou tropickou atmosférou. Do vybavení patří postel o velikosti king/ dvě samostatná lůžka, klimatizace, stropní ventilátor, elektronický trezor, telefon, satelit a televize, fén, minibar, wifi a vybavení pro přípravu čaje a kávy (suroviny za poplatek). Kapacita 2 dospělí + 1 infant (do 2 let).

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Comfort room
Max. kapacita ++

Pokoje Comfort (v hotelu celkem 41) se otevírají k bazénu nebo do zahrady. Jejich interiéry jsou vyzdobeny královsky modrou barvou s bílými akcenty a prosvětlenou tropickou atmosférou. Do vybavení patří postel o velikosti king/ dvě samostatná lůžka, klimatizace, stropní ventilátor, elektronický trezor, telefon, satelit a televize, fén, minibar, wifi a vybavení pro přípravu čaje a kávy (suroviny za poplatek). Kapacita 2 dospělí + 1 infant (do 2 let).

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Comfort single
Max. kapacita
Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Comfort single
Max. kapacita
Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Superior room
Max. kapacita ++

Pokoje Superior (v hotelu celkem 20) se mohou pochlubit svěží dekorací v tónech královsky modré barvy a se světlými dřevěnými prvky. K dispozici je také vlastní terasa nebo balkon. Můžete se těšit na komfort potřebný pro relaxační pobyt. Do vybavení patří postel o velikosti king, klimatizace a stropní ventilátor, bezplatné připojení k WiFi, telefon s IDD, TV s plochou obrazovkou a satelitním vysíláním, minibar, elektronický trezor, vybavení pro přípravu čaje a kávy, fén a koupelna se sprchou a samostatnou toaletou. Kapacita 2 dospělí + 1 infant (do 2 let).

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Superior room
Max. kapacita ++

Pokoje Superior (v hotelu celkem 20) se mohou pochlubit svěží dekorací v tónech královsky modré barvy a se světlými dřevěnými prvky. K dispozici je také vlastní terasa nebo balkon. Můžete se těšit na komfort potřebný pro relaxační pobyt. Do vybavení patří postel o velikosti king, klimatizace a stropní ventilátor, bezplatné připojení k WiFi, telefon s IDD, TV s plochou obrazovkou a satelitním vysíláním, minibar, elektronický trezor, vybavení pro přípravu čaje a kávy, fén a koupelna se sprchou a samostatnou toaletou. Kapacita 2 dospělí + 1 infant (do 2 let).

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Privilege room
Max. kapacita +

Pokoje Privilege (celkem 30) jsou situovány ve speciální části Sandy Lane Village, která je exkluzivně rezervována jen pro páry a disponuje bazénem a unikátním prostředím. Pokoje se otevírají na intimní terasu nebo balkon. Do vybavení patří postel o velikosti king, klimatizace, elektronický trezor, telefon, satelit a televize s plochou obrazovkou, koupelnové vybavení, DVD přehrávač/knihovna k dispozici zdarma na recepci, mini bar, wifi a vybavení pro přípravu čaje a kávy. Hostům v těchto pokojích jsou nabízeny některé nadstandardní služby, například možnost Dine Around, kávovar Nespresso, iPod a iPhone dokovací stanice, masáž nohou i celodenní výlet na katamaránu (při pobytu o délce min. 7 nocí) zahrnující oběd s neomezenou konzumací nápojů.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Privilege room
Max. kapacita +

Pokoje Privilege (celkem 30) jsou situovány ve speciální části Sandy Lane Village, která je exkluzivně rezervována jen pro páry a disponuje bazénem a unikátním prostředím. Pokoje se otevírají na intimní terasu nebo balkon. Do vybavení patří postel o velikosti king, klimatizace, elektronický trezor, telefon, satelit a televize s plochou obrazovkou, koupelnové vybavení, DVD přehrávač/knihovna k dispozici zdarma na recepci, mini bar, wifi a vybavení pro přípravu čaje a kávy. Hostům v těchto pokojích jsou nabízeny některé nadstandardní služby, například možnost Dine Around, kávovar Nespresso, iPod a iPhone dokovací stanice, masáž nohou i celodenní výlet na katamaránu (při pobytu o délce min. 7 nocí) zahrnující oběd s neomezenou konzumací nápojů.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Nejnižší cena od 2 518 Kč / osoba, noc, Polopenze v Comfort room
v termínu od 01.05.2024 do 30.09.2024
 

Profi foto hotelu Veranda Pointe aux Biches ****

Naše foto hotelu Veranda Pointe aux Biches ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Veranda Pointe aux Biches

Hotel Veranda Pointe aux Biches disponuje 3 restauracemi a 2 bary, přičemž každé místo se chlubí odlišnou atmosférou. V závislosti na své náladě nebo na preferencích si můžete vybrat mezi místními specialitami a mezinárodní kuchyní. Vždy se budete moci kochat výhledy na modrou lagunu.

Senses Restaurant

Hlavní restaurace hotelu poskytuje úchvatné výhledy na lagunu a korálový útes. Hosté ji mohou navštívit v době snídaně, oběda nebo večeře. Bufetový styl zahrnuje místní speciality i mezinárodní pokrmy, aby byli spokojeni všichni klienti, včetně vegetariánů. Prosluněnou terasu restaurace je možné využívat během a la carte obědů a večeří (za příznivého počasí). Kapacita restaurace je 180 míst. Snídaně se zde podává od 07:00 do 10:00, obědy od 12:00 do 15:00, odpolední čaj od 16:00 do 17:00 a večeře pak od 19:00 do 22:00. 

Sandy Lane Restaurant

Restaurace v části Sandy Lane Village, která je pouze pro dospělé. S bosýma nohama v písku si budete moci vychutnat delikátní pokrmy v elegantním a moderním prostředí s bazénem uprostřed. Restaurace na písku nabízí výhledy na moře přes den a na hvězdy v noci. Kapacita restaurace je 60 míst. Podávají se zde pouze večeře a to od 19:00 do 22:00.

Sun Deck Restaurant

Tato menší "a la carte" restaurace nabízí stolování na čerstvém vzduchu. Otvírá v případě příznivého počasí v době oběda od 12:00 do 15:00 a v době večeře od 19:00 do 22:00. Její kapacita je 40 míst.

Foot Loose Bar

Natáhněte se na gauč nebo na terasu bazénu s výhledem na lagunu a užijte si koktejl v tomto hlavním baru. Se setměním se mění také atmosféra a nastává čas pro živou hudbu či představení. Nezmeškejte ani první lekci kreolštiny, abyste lépe splynuli s mauricijským stylem života. Bar je otevřen od 11:00 do 23:00 a snacky se zde podávají od 11:00 do 15:00.

Lazy Pool Bar

Tento bar s uklidňující atmosférou, kterou dokresluje šumění vln na vzdáleném korálovém útesu, najdete mezi pláží a bazénem. Bar se nachází v části Sandy Lane Village pouze pro dospělé. Jistě si oblíbíte zdejší zastíněnou terasu a dechberoucí výhledy přes den. Nenechte si zde ujít ani západ slunce s koktejlem v ruce. Bar je otevřen od 11:00 do 23:00.

Street food kiosek

Mobilní kiosek nabízí místní speciality a je otevřen od 12:00 do 15:00.

All Inclusive

Balíček All Inclusive platný od 01. 02. 2024 do 31. 01. 2025 zahrnuje*:

 • snídaně formou bufetu (7:00–10:00) v hlavní hotelové restauraci
 • oběd (12:00–15:00, à la carte) v hlavní hotelové restauraci, kredit 500 rupií na osobu a den na oběd v restauraci Sundeck (v závislosti na počasí)
 • večeře (19:00–22:00, bufet nebo table d´hôte) v hlavní hotelové restauraci, kredit 700 rupií na osobu a den na večeři v restauraci Sundeck (v závislosti na počasí)
 • odpolední čaj/káva a palačinky a/nebo denní nabídka sladkého pečiva (16:00–17:00)
 • občerstvení v kiosku se „street food“ (12:00–15:00)
 • příslušenství na přípravu čaje/kávy na pokoji (doplňované jednou denně)
 • nealkoholické nápoje, džusy, minerální voda, místní pivo, koktejly, místní lihoviny a rozlévaná vína (po skleničkách) – k dispozici na baru od 11:00 do 23:00
 • minibar na pokoji (doplňuje se jednou denně) – nealkoholické nápoje, místní džusy, voda a místní pivo
 • piknikový box pro hosty, kteří opouštějí resort na celý den (nutné rezervovat 24 hodin předem na recepci / přepážce Guest experience)
 • pozemní a vodní sporty (podmínky uvedeny v hotelovém factsheetu, některé aktivity mohou být za příplatek)


*All Inclusive začíná s příjezdem a končí v době odjezdu z hotelu; dle provozního řádu restaurací a barů.

* Resort si vyhrazuje právo na úpravu all inclusive balíčku.

 

Balíček All Inclusive platný od 01. 02. 2025 do 31. 01. 2026 zahrnuje*:

 • snídaně formou bufetu (7:00–10:00) v hlavní hotelové restauraci
 • oběd (12:00–15:00, bufet nebo table d´hôte) v hlavní hotelové restauraci
 • oběd v restauraci Sundeck (podle počasí, 12:00–15:00) s vybranými položkami z menu à la carte
 • večeře (19:00–22:00, bufet nebo table d´hôte) v hlavní hotelové restauraci, kredit 900 rupií na osobu a den na večeři v restauraci Sundeck (v závislosti na počasí)
 • odpolední čaj/káva a palačinky a/nebo denní nabídka sladkého pečiva (16:00–17:00)
 • občerstvení v kiosku se „street food“ (12:00–15:00)
 • příslušenství na přípravu čaje/kávy na pokoji (doplňované jednou denně)
 • nealkoholické nápoje, džusy, minerální voda, místní pivo, koktejly, místní lihoviny a rozlévaná vína (po skleničkách) – k dispozici na baru od 11:00 do 23:00
 • minibar na pokoji (doplňuje se jednou denně) – nealkoholické nápoje, místní džusy, voda a místní pivo
 • piknikový box pro hosty, kteří opouštějí resort na celý den (nutné rezervovat 24 hodin předem na recepci / přepážce Guest experience)
 • pozemní a vodní sporty (podmínky uvedeny v hotelovém factsheetu, některé aktivity mohou být za příplatek)

 

*All Inclusive začíná s příjezdem a končí v době odjezdu z hotelu; dle provozního řádu restaurací a barů.

* Resort si vyhrazuje právo na úpravu all inclusive balíčku.

Aktivity

Resort Veranda Point aux Biches nabízí mnoho autentických aktivit, díky kterým poznáte právý život na tomto kouzelném ostrově v Indickém oceánu. Od února 2022 budete moci:

 • dozvědět se více o korálových útesech obklopujících ostrov,
 • poznat místní komunitu a případně i určitou formou pomoci (například zanechat knihu pro místní v malé krabičce „lakaz livre“ u vstupu do hotelu)
 • zapojit se do kurzu vaření nebo se vydat na „street food“ výlet s průvodcem,
 • absolvovat degustaci kávy s výkladem během workshopů,
 • připojit se ke stolování s ostatními hosty i zaměstnanci (jednou týdně)
 • vyrazit na večeři k místním obyvatelům,
 • účastnit se tradičních sega tanců,
 • objevovat region na tradičních kolech,
 • poznat místní řemeslníky a jejich výrobky,
 • vydat se na výlet automobilovým veteránem Morris Minor po okolí,
 • zažít populární dostihové závody na Champ de Mars,
 • zažít dobrodružství na elektro-kole,
 • vyplout na tradiční lodi „pirogue“ či
 • prozkoumat lagunu na palubě katamaránu.

Do ledna 2022 můžete taktéž využít nespočet tradičních aktivit v podobě:

 • tradičního rybolovu s rybářem,
 • kurzů vaření,
 • objevování místních vesnic a tradičního života,
 • degustace rumu ve spojení s tanci sega,
 • prozkoumávání a brázdění laguny na paddle boardu, v kajaku či během šnorchlování.

Zábava – Večery s živou hudbou a speciálními tematickými představeními na Vás čekají v resortu Veranda Pointe aux Biches.

Delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Veranda Pointe aux Biches ****

Pokud dovolená znamená zábavu pod slunečními paprsky, pak určitě nebudete zklamaní z nabídky celé řady aktivit od hotelu Veranda Pointe aux Biches. Ve zdejších vodách nejsou povoleny motorové lodě, díky čemuž se budete moci koupat v naprosto klidné a čisté laguně. Nasaďte si šnorchl a brýle a vydejte se za objevováním korálového světa. Nebo můžete nasednout do kajaku či šlapadla a objevovat moře z hladiny.

Bezplatné aktivity:

 • 3 bazény (hlavní bazén, dětský bazén v klubu Timomo a bazén vyhrazený pro dospělé v Sandy Lane Village)
 • Bezplatná kyvadlová doprava do Trou Aux Biches (5x týdně).
 • Aquagym
 • Kajaky
 • Klimatizovaná posilovna
 • Plážový volejbal
 • Stand-up paddle boardy
 • Stolní tenis
 • Šipky
 • Šlapadla
 • Šnorchlování
 • Vodní pólo

Za poplatek můžete využívat následující aktivity a vybavení:

Golf v Heritage Golf Club v jižní části ostrova

 • Hlubokomořský rybolov
 • Kulečník
 • Ponorka a podvodní skútr
 • Potápění
 • Půjčovna jízdních kol
 • Výlety katamaránem

Každý pátek je dnem, kdy budete moci objevit kouzlo kreolského jazyka. Zapamatujte si některé fráze a využijte je poté při komunikaci s místními obyvateli. Uvidíte jistě přátelské reakce.

Lázně a wellness

Lázně dopřejí svým hostům energii a pocit pohody a relaxace s osobním přístupem zkušených terapeutů. Veranda Pointe aux Biches disponuje lázněmi s přírodní a rustikální atmosférou. Nachází se na pláži s výhledem na oceán a následují filosofii čaker, energických bodů, a usilují o harmonizaci energie v člověku a kolem něj. Lázně jsou otevřené od 09:00 do 20:00.

Lázně nabízejí:

 • 3 masážní místnosti zahrnující 1 altánek s výhledem na pláž a relaxační oblast
 • prostor pro manikúru a pedikúru
 • romantickou masáž pro dva
 • tradiční mauricijské masáže

Seven Colours Wellness Lounge - Seven Colours Spa & Cosmetics je první mauricijskou wellness značkou. Je k dispozici v hotelu Veranda Pointe aux Biches a zahrnuje lázně a wellness salonky, procedury, masáže a také kosmetické produkty.

Výlety a exkurze

Milovníci procházek ocení objevování oblasti po obou stranách hotelu, nemluvě o pláži. Pobřeží je poseto tzv. campements (což je místní výraz pro víkendovými přístřešky) a veřejnými plážemi se stínem přesličníků. Po pár minutách jízdy autem můžete spatřit zdejší rybáře při jejich každodenní činnosti v Pointe-aux-Piments. Rybáři poté své čerstvé úlovky prodávají místním obyvatelům. Dvakrát týdně se pak můžete účastnit výletu na kole do tradiční vesnice Triolet nebo se vydat autobusem do Pamplemousses za objevováním botanických skvostů a historie.

Děti v hotelu Veranda Pointe aux Biches ****

Dětský klub Timomo & Friends dělá hotel Veranda Pointe aux Biches přátelským a příjemným místem pro rodinnou dovolenou. Můžete zde s celou rodinou strávit opravdu klidný pobyt s vědomím, že si takovou dovolenou naplno užijí i Vaše děti. Hotel myslí na vše od pozorného a spolehlivého personálu, který dohlíží na nejmenší hosty, až po denní programy s venkovními i vnitřními aktivitami. Klub je k dispozici dětem od 3 do 11 let a je otevřen denně od 8:30 do 20:00. Na vyžádání také nabízí dětské menu nebo službu babysittingu (za poplatek).

Ochotný personál děti zasvětí do tajů tance Sega a v kurzu Ti Chef Creole jim představí místní kuchyni. Děti se mohou také zúčastnit rukodělných aktivit a koupat se v pouze jim vyhrazeném bazénku. 

Za poplatek se Vaši nejmenší mohou naučit základům plachtění nebo objevovat krásy podmořského světa.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Veranda Pointe aux Biches

Veranda Pointe aux Biches ****
Veranda Pointe aux Biches ****, Maurícius

Kvalitní hotel s prostornými rodinnými pokoji i klidným areálem jen pro dospělé

Svatební balíček Simply Classic od 14 760 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při příjezdu lahev šumivého vína a ovocnou mísu,
 • - místo pro svatební obřad na pláži (bez květinové dekorace),
 • - svatební dort pro čtyři osoby
 • - lahev šumivého vína po obřadu,
 • - služby hotelového svatebního koordinátora,
 • - možnost zajištění svědků,
 • - žehlení svatebních šatů a obleku (pouze pro pár),
 • - speciální rozestýlku a dárkové suvenýry na pokoji a
 • - svatební večeři na pláži pro novomanžele bez nápojů v Sandy Lane Beach(v závislosti na počasí).
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Island Romance od 43 390 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při příjezdu 1 lahev vína a ovoce na pokoji,
 • - svatební kytici pro nevěstu a korsáž pro ženicha (kytička v saku),
 • - místo pro svatební obřad na pláži s květinovou výzdobou,
 • - základní manikúru s lakováním nehtů pro nevěstu,
 • - možnost výběru reprodukované hudby během obřadu,
 • - svatební dort pro 4 osoby,
 • - lahev šumivého vína po obřadu,
 • - tradiční koupel nohou na pláži po svatebním obřadu,
 • - služby hotelového svatebního koordinátora,
 • - možnost zajištění svědků,
 • - žehlení svatebních šatů a obleku (pouze pro pár),
 • - dárkové suvenýry na pokoji a květinovou rozestýlku s okvětních plátků,
 • - svatební večeři na pláži pro novomanžele bez nápojů (v závislosti na počasí),
 • - snídani na pláži pro novomanžele (v závislosti na počasí) a
 • - hodinovou relaxační masáž pro pár (jednou za pobyt).
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Altánek 2 220 Kč
 • - Altánek s květinovou výzdobou 31 350 Kč
 • - Duo kytaristů (30 minut) 4 580 Kč
 • - Květina do klopy pro ženicha 420 Kč
 • - Květinový oblouk 6 660 Kč
 • - Kytice pro družičky 1 940 Kč
 • - Kytice pro nevěstu 2 640 Kč
 • - Láhev francouzského šampaňského 3 190 Kč
 • - Láhev šumivého vína 1 110 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (bez zkoušky) 3 190 Kč
 • - Okvětní lístky 1 390 Kč
 • - Sega show (30 minut) 8 880 Kč
 • - Sólový kytarista (30 minut) 3 880 Kč
 • - Svatební účes a make-up pro nevěstu (balíček, bez zkoušky) 5 550 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (bez zkoušky) 3 330 Kč
 • - Video z obřadu 8 320 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Veranda Pointe aux Biches

Cesta z letiště do hotelu Veranda Pointe aux Biches trvá cca 60 minut. 

Mapa - Veranda Pointe aux Biches ****

Osobní poradenství u MAURICIUS zájezdů na Maurícius do hotelu Veranda Pointe aux Biches ****

V cestovní kanceláři MAURICIUS poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře MAURICIUS cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Veranda Pointe aux Biches ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2021
Mgr. Iveta Nožičková
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Recenze hotelu Veranda Pointe aux Biches ****

Letová spojení na Maurícius

Mgr. Iveta Nožičková
Veranda Pointe aux Biches
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x