The Oberoi *****

Maurícius

Dokonalé soukromí pro nejnáročnější

Osobně
jsme
navštívili

Hotel The Oberoi *****

Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 102 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů Vilový resort Soukromí pro páry Exkluzivní lázně a relaxace

Popis hotelu The Oberoi ***** Maurícius

Exkluzivní a intimní hotel Oberoi se nachází v Želví zátoce, na severozápadním pobřeží ostrova Maurícius. Obklopen je tropickou zahradou a dominuje mu bazén s průzračnou vodou.

V těsné blízkosti hotelu se vine pláž s bílým pískem ve tvaru tří půlkruhů a nabízí nádherné výhledy na tyrkysově modrou lagunu i majestátní hory v pozadí.

Architektura hotelu kombinuje kámen, dřevo a došky. Tyto přírodní materiály jsou zcela v souladu s tropickou krásou ostrova a hotel tak vytváří pohádkový dojem a idylickou atmosféru. Toto místo si zamilují všechny romantické duše.

Oberoi je ideálním místem pro páry, které si chtějí užívat intimní dovolenou v ráji.

 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Luxury Pavilion

Luxury Pavilion

Luxury Pavilon (70 m²) ukrývají prostornou ložnici, obývací část a prostornou terasu s možností stolování a výhledy na zahrady a Indický oceán...

Luxury Villa s bazénem

Luxury Villa s bazénem

Luxury Vila s bazénem nabízejí relax ve vlastním bazénu o rozměrech 8 x 4,5 metrů, který je zasazen na obezděném dvorku...

Luxury Villa se zahradou

Luxury Villa se zahradou

Luxury Vila se zahradou disponují obezděnou tropickou zahradou a venkovním prostorem ke stolování...

Royal Villa s bazénem

Royal Villa s bazénem

Royal Vila s bazénem se nacházejí v bujné tropické zahradě, mají elegantně zařízený obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén (55 m²) a Indický oceán...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace hotelu Oberoi je tradičním dřevěným zázrakem s doškovou střechou, zasazeným do prostředí palem a s výhledem na Indický oceán. Najíst se můžete uvnitř nebo venku pod hvězdami. Nabídka pokrmů zahrnuje evropskou, orientální a kreolskou kuchyni. Nebeskou atmosféru dokreslují svíčky plující po vodní hladině bazénu, exotické květiny, večerní písně a úchvatné západy slunce.

Druhá restaurace, On The Rocks Restaurant, kromě úchvatných výhledů nabízí čerstvé saláty, těstoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otevřena je na obědy a večeře.

Místní bar otevírá své brány od jedenácté dopolední do jedenácté večerní. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů The Oberoi

Hotel Oberoi zahrnuje ubytování v luxusních vilkách s privátní zahradou nebo soukromým bazénem. Všechny vily jsou vybaveny: satelitní televizí a DVD přehrávačem, bezdrátovým připojením k internetu, elektronickým trezorem, telefonem s přímou volbou, osobním barem, 24 hodinovou soukromou jídelnou, napájecí stanicí pro iPod a kávovarem Nespresso.

Každý pokoj zahrnuje romantickou postel s nebesy, koupelny jsou vybavenu samostatným sprchovým koutem a vanou v mramoru, ze které je výhled do zahrady. 

Nabídka pokojů

Luxury Pavilion

Luxury Pavilion foto

Luxury Pavilon (70 m²) ukrývají prostornou ložnici, obývací část a prostornou terasu s možností stolování a výhledy na zahrady a Indický oceán.

Luxury Villa s bazénem

Luxury Villa s bazénem foto

Luxury Vila s bazénem nabízejí relax ve vlastním bazénu o rozměrech 8 x 4,5 metrů, který je zasazen na obezděném dvorku.

Luxury Villa se zahradou

Luxury Villa se zahradou foto

Luxury Vila se zahradou disponují obezděnou tropickou zahradou a venkovním prostorem ke stolování.

Royal Villa s bazénem

Royal Villa s bazénem foto

Royal Vila s bazénem se nacházejí v bujné tropické zahradě, mají elegantně zařízený obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén (55 m²) a Indický oceán. Oddělené ložnice taktéž nabízí úžasný výhled na moře. Jídelna se nachází pod širým nebem.

Two Bedroom Luxury Vila s bazénem

Two Bedroom Luxury Vila s bazénem foto

Two Bedroom Luxury Vily s bazénem jsou zasazeny do obezděné zahrady (600 m²). Jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Jeden ze dvou elegantních pokojů je vybaven dvěma oddělenými lůžky. Bazén je o rozměrech 8 x 4,5 metrů.

Two Bedroom Presidential Villa s bazénem

Two Bedroom Presidential Villa s bazénem foto

Two Bedroom Presidential Villa s bazénem se též nacházejí v zahradě (650 m²) a mají obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén a Indický oceán. Jídelní pavilon se nachází venku a nabízí stolování pod hvězdami.

Three Bedroom Royal Vila s bazénem

Three Bedroom Royal Vila s bazénem foto

Three Bedroom Royal Vila s bazénem jsou propojením dvou luxusních pavilonů, zasazených v tropické zahradě. Tři ložnice poskytují dostatek prostoru pro rodinnou dovolenou či skupinku přátel. Jídelna je též situována venku, orientována směrem k nejkrásnějším západům slunce.

Premier villa s bazénem

Premier villa s bazénem foto

Tyto vily jsou umístěné nejblíže k moři. Mají úžasný výhled na Želví zátoku a nezapomenutelný výhled na západ slunce. Jsou dekorovány relaxačními přírodními barvami, s ručně malovaným nábytkem a místním uměním. V interiéru naleznete manželskou postel a příjemný obývací prostor. Vně vily naleznete svěží jídelní pavilon s doškovou střechou a vyhřívaný bazén. Rozloha vily je 325 m2.

Presidential villa s bazénem

Presidential villa s bazénem foto

Tato opulentní rezidence je situována na pláži se skvělým výhledem na oceán hory a i západ slunce. S tradiční doškovou střechou, vysokým stropem a přírodními barvami použitými v interiéru je dokonalým relaxačním zážitkem. Můžete se natáhnout v hlavní ložnici na manželské posteli a nebo si užít luxusu v zadní koupelně s výhledem do bujné zahrady. Odpočívejte ve vyhřívaném bazénu nebo se osvěžte v jídelním pavilonu, zatímco pozorujete večerní oblohu při západu slunce. Celková rozloha vily je 650 m2.

Pláž a moře

U hotelu se nachází pláž, pokrytá jemným bílým pískem ve tvaru tří půlkruhů. Jedná se o dokonalé místo ke slunění, ale i hrám v písku. Pláž je kratší, místy jsou kameny. Výhledy se otevírají nejen na lagunu, ale i na rozmanité krásy ostrova.

Online cena a slevy The Oberoi *****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Profi foto hotelu Oberoi *****

Naše foto hotelu Oberoi *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace The Oberoi

Restaurace hotelu Oberoi je tradičním dřevěným zázrakem s doškovou střechou, zasazeným do prostředí palem a s výhledem na Indický oceán. Najíst se můžete uvnitř nebo venku pod hvězdami. Nabídka pokrmů zahrnuje evropskou, orientální a kreolskou kuchyni. Nebeskou atmosféru dokreslují svíčky plující po vodní hladině bazénu, exotické květiny, večerní písně a úchvatné západy slunce.

Druhá restaurace, On The Rocks Restaurant, kromě úchvatných výhledů nabízí čerstvé saláty, těstoviny, pizzu, sendviče a barbecue. Otevřena je na obědy a večeře.

Místní bar otevírá své brány od jedenácté dopolední do jedenácté večerní. 

Delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Oberoi *****

Lázně hotelu Oberoi jsou dokonalou svatyní klidu. Hosté sem přicházejí nalézt harmonii a pocit pohody. K vybavení patří kosmetický salon, parní lázeň, posilovna a jednotlivá lázeňská apartmá s vlastní jacuzzi. Tradiční mauritijské procedury využívají přírodní místní oleje a ovoce. Co třeba vyzkoušet masáž čerstvě mletým kokosem?

Fitness centrum ukrývá vnitřní bazén, tělocvičnu, posilovací stroje, tenisové kurty a vybavení, díky kterému snadno posílíte svalstvo.

Doprava do hotelu The Oberoi

Transfer z letiště do hotelu Oberoi zabere cca hodinu a pětadvacet minut. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve třech hotelech.

Mapa - The Oberoi *****

Osobní poradenství u MAURICIUS zájezdů na Maurícius do hotelu The Oberoi *****

V cestovní kanceláři MAURICIUS poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře MAURICIUS cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Oberoi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Jindřiška Kubíčková
Ing. Jindřiška Kubíčková 724 065 778

Recenze hotelu The Oberoi *****

Letová spojení na Maurícius

Bc. Petra Melková
The Oberoi
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x