O'Biches ****

Maurícius

Stylové apartmány ve vyhledávané oblasti Trou aux Biches

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel O'Biches ****

Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu
Pořadatel Cestovní kancelář Modrý Maurícius s.r.o. – pojištěna do 8 500 000 Kč (více)

Popis hotelu O'Biches **** Maurícius

Apartmány O’Biches se nachází v srdci pulzujícího městečka Trou aux Biches, u malebné písečné pláže jak vystřižené z katalogu. Ubytování je poskytováno v moderních budovách přímo u pláže, na kterou je zaručen pohodlný přístup; v soukromých apartmánech s prvotřídním stylovým vybavením a úžasnou atmosférou. Součástí komplexu je i luxusní bazén s nekonečným okrajem přímo u pláže, odkud si můžete užívat skvělý a ničím nerušený výhled na tyrkysové modrou hladinu laguny. Samozřejmostí jsou lehátka i slunečníky, kde si můžete užívat sluncem zalitých dnů.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k O'Biches

  • Luxusní apartmány s moderním vybavením
  • Bazén s nekonečným okrajem
  • Prostorné a světlé interiéry
  • Přímý přístup k soukromému úseku pláže
  • Ideální pro rodiny a skupiny přátel

Video hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe Apartments

Krásné a moderní apartmány s rozlohou 108 m², kde si užijete absolutní klid a soukromí. V apartmánu se nachází celkem dvě ložnice, je tedy ideální pro 4 osoby...

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů O'Biches

Ubytování je poskytováno v apartmánech dvou různých kategorií, v obou případech ale můžete počítat se vzdušnými a světlými pokoji, hi-tech vybavením a kvalitním designovým nábytkem. V apartmánech naleznete i prostornou koupelnu a plně vybavený kuchyňský kout, kde se pro Vás vaření stane příjemným rituálem.

Nabídka pokojů

Deluxe Apartments

Krásné a moderní apartmány s rozlohou 108 m², kde si užijete absolutní klid a soukromí. V apartmánu se nachází celkem dvě ložnice, je tedy ideální pro 4 osoby. Vybavení je nadčasové a moderní, příjemně Vás překvapí i přilehlá zahrada, bazén s nekonečným okrajem a blízkost k pláži Trou aux Biches.

Pláž a moře

K apartmánům přímo přiléhá romantická pláž s vyhřátým bílým pískem a fantastickým výhledem na hladinu tyrkysové laguny. Jistě uvítáte přímý přístup na pláž přímo od bazénu a nedaleká lehátka.

Online cena a slevy O'Biches ****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Profi foto hotelu O'Biches ****

Video

Mapa - O'Biches ****

Osobní poradenství u MAURICIUS zájezdů na Maurícius do hotelu O'Biches ****

V cestovní kanceláři MAURICIUS poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře MAURICIUS cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem O'Biches ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu O'Biches ****

Letová spojení na Maurícius

Ing. Ondřej Světlík
O'Biches
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x