Lagoon Attitude ****

Maurícius

Romantický all inclusive hotel pouze pro dospělé

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Lagoon Attitude

Pro hotel Lagoon Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Lagoon Attitude.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Lagoon Attitude ****

Hodnocení 9.1 Hodnotí 20 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Grand Gaube | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář Modrý Maurícius s.r.o. – pojištěna do 10 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů All Inclusive v ceně Klidný hotel jen pro dospělé Kompletně modernizováno v roce 2019
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Lagoon Attitude **** Maurícius

Na severu ostrova Maurícius, v bezprostřední blízkosti romantické laguny Anse la Raie, leží stylový hotel Lagoon Attitude. Během kompletní rekonstrukce v roce 2019 prošel hotel zásadní proměnou a na podzim 2019 otevřírá jako ekologický all inclusive resort zaměřený na dvojice, které si chtějí užít klidnou dovolenou bez přítomnosti dětí. Hotel má skvělou polohu u jedné z největších lagun na Mauríciu. Jsou zde skvělé podmínky pro lenošení v teplé vodě, paddleboarding, objevování pobřeží na kajaku nebo kiteování. Areál je vystavěn v přírodním stylu s kapkou moderny. Hotelové budovy obklopuje krásná vzrostlá zahrada. Ubytovat se můžete v jednom ze 182 pokojů s balkonem (doporučujeme hlavně kategorii Whirpool Suite se soukromou vířivkou). Stravování formou All Inclusive je zajištěno v 4 restauracích, které nabízejí pestrý výběr jídel, od mezinárodní kuchyně přes Asii, plody moře až po domácí maurícijskou stravu. Tak jako všechny hotely řetězce Attitude, i Lagoon se pyšní perfektním týmem zaměstnanců, kteří jsou proslulí svou ochotou, pohostinností a hlavně servisem s širokým úsměvem na rtech.  

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Lagoon Attitude

Hotel Lagoon Attitude doporučujeme především párům nebo skupinkám přátel, kterým vyhovuje koncept klidného hotelu bez přístupu dětí pod 18 let. Je skvělý pro svatební cesty nebo svatby. Díky All Inclusive, které zahrnuje 3 restaurace, se po celou dovolenou nebudete muset starat o výdaje za jídlo a nápoje. Laguna u hotelu je mělká a vyhřátá, výborně si zaplavete v klidných hotelových bazénech. Pokud Vás láká cestování po ostrově, bude pro Vás Lagoon skvělým výchozím bodem pro objevování krás Maurícia. Milovníci současného designu budou potěšeni přírodním pojetím interiérů, ve kterých vévodí modrá barva v kombinaci s přírodními materiály. V pestré nabídky pokojů Vám doporučujeme především luxusní suity s venkovními vanami nebo vířivkou na balkoně. 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2021
Mgr. Iveta Nožičková
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Couple

Základní kategorie pokojů o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře. Mají balkony nebo terasy s výhledem do zahrady...

Couple Poolside

Tyto pokoje o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře. Mají balkony nebo terasy s výhledem na hotelový bazén...

Couple Seafront

Tyto pokoje o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře v budovách podél moře. Mají balkony nebo terasy s výhledem na oceán...

Gastronomie a hotelové restaurace

V hotelu jsou celkem tři restaurace. Hlavní restaurant Bénitier nabízí jídla formou bufetu a není do ní nutná rezervace. Má kapacitu až 200 míst a je otevřena na snídaně od 06:00 do 11:00 (od 06:00 do 07:00 je otevřena terasa Bénetier pro brzké snídaně a od 10:00 do 11:00 je otevřena pro pozdní snídaně), na obědy od 12:30 do 14:30 (mimo neděle) a tématické večeře od 18:30 do 22:00. Speciální brunch se zde koná každou neděli od 11:30 do 14:30, mauricijská noc se koná jednou týdně od 18:30 do 22:00 a Lagoon Gala večer se koná každou středu od 18:30 do 22:00.

Restaurace Coral se specializuje na ryby a mořské plody, má kapacitu 50 míst a je otevřena každý den od 19:00 do 22:00. Restaurace Lemongrass se zaměřuje na asijskou kuchyni, má kapacitu 20 míst a je otevřena taktéž od 19:00 do 22:00. Obě jsou a la carte a je třeba si v nich předem rezervovat stůl.

Hotel dále nabízí neformální restauraci Kot Nou, kde se vaří místní domácí kuchyně. Tato restaurace má kapacitu 38 míst a je také nutné si v ní udělat včasnou rezervaci. Otevřena je 6 dní v týdnu od 19:00 do 22:00. Jednou týdně se tam podává speciální humří menu za extra příplatek. Dále je zde možné navštívit kurzy vaření, které se konají jednou týdně od 11:00 do 12:00.

Streetfoodový stáneček Taba-J s malými BBQ jídly v maurícijském stylu je otevřen na oběd každý den od 12:30 do 15:00.

K dispozici je Vám také 5 hotelových barů s širokou nabídkou osvěžujících drinků i lehkého občerstvení. Seabreeze Bar je otevřen 10:00 do 23:00 a je zde možné každý čtvrtek od 14:00 do 15:00 navštívit kurz míchání koktejlů.

Bar Wave je otevřen od 10:00 do 23:00.

Coral Bar má výhled na zátoku Anse la Raie a je otevřen každý den od 10:00 do 23:00. Během oběda od 12:30 do 14:30 je možné sem zajít na burgery a saláty. 

Local Bar je otevřen na oběd od 12:30 do 15:00 a na večeři od 19:00 do 23:00 pro restaurace Kot Nou.

Nově je na hotelové pláži také Juice Bar, který nabízí džusy z čerstvého ovoce a zeleniny místní produkce. Tento bar je otevřen 6 dní v týdnu od 10:00 do 17:00, dále 3 dny v týdnu také na západ slunce až do 18:00 a jednou týdně se zde koná degustace rumů od 17:00 do 18:00. 

Další novinkou je malá čajovna Teabaz, kde si můžete dát místní vyhlášené čaje. Je samoobslužná, je otevřena je každý den od 10:30 do 18:00.

 

*V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři po 18:30 doporučujeme elegantnější oděv, dlouhé kalhoty nebo elegantní bermudy pro pány, "casual chic" pro dámy. Pravidelné tematické večeře Lagoon Gala Night vyžadují "chic" outfit s povinnými dlouhými nohavicemi pro pány.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů Lagoon Attitude

Všechny pokoje mají kapacitu 2 osoby (nad 18 let). Společné vybavení zahruje: balkon nebo terásku se zahradním nábytkem, příslušenství k přípravě čaje a kávy*, klimatizaci, televizi, telefon, Wi-Fi zdarma, elektrický sejf, USB nabíjecí sloty, fén a minibar*. Zásuvky jsou britské na 220 V, hotel Vám v případě potřeby ochotně zapůjčí redukci. 

 

* Minibar na pokoji funguje na ekologickém principu tzv. "Bulk Shopu" - sami se stavíte v hotelovém obchůdku Laboutik a "nakoupíte" si pochutiny a nápoje, které si přejete na pokoji mít. Naberete si čerstvě mletou kávu, sypaný čaj nebo chlazené pití do ledničky. Vyhnete se tak zbytečnému plýtvání a na pokoji budete mít po ruce vždy to, co máte rádi. Laboutik je otevřen od 08:00 do 23:00.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Couple

Základní kategorie pokojů o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře. Mají balkony nebo terasy s výhledem do zahrady. K dispozici je také několik pokojů s oddělenými postelemi, které Vám hotel může poskytnout na vyžádání a dále dva pokoje v přízemí vybavené tak, aby vyhovovaly tělesně postiženým osobám.

Couple Poolside

Tyto pokoje o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře. Mají balkony nebo terasy s výhledem na hotelový bazén. K dispozici je také několik pokojů s oddělenými postelemi, které Vám hotel může poskytnout na vyžádání.

Couple Seafront

Tyto pokoje o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře v budovách podél moře. Mají balkony nebo terasy s výhledem na oceán. K dispozici je také několik pokojů s oddělenými postelemi, které Vám hotel může poskytnout na vyžádání.

Suite

Suity mají rozlohu 45 m² a všechny se nacházejí v přízemí. Mají prostorné terasy se zahradním nábytkem a navíc luxusní koupelnu s venkovní vanou.

Whirpool Suite

Luxusní whirpool suity mají rozlohu 50 m² a všechny se nacházejí v patře. Mají balkony se zahradním nábytkem a hlavně luxusní vířivkou jen pro vás.

Pláž a moře

Přímo u hotelu se nachází menší pláž s jasně bílým pískem. Laguna má neskutečně modrou barvu a poskytuje ideální podmínky pro lenošení v teplé vodě, paddleboarding, objevování pobřeží na kajaku nebo kitování.

Online cena a slevy Lagoon Attitude ****

 
Typ pokoje / kapacita
Cena zájezdu / info
Zahrnuto v ceně
Couple
Max. kapacita +

Základní kategorie pokojů o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře. Mají balkony nebo terasy s výhledem do zahrady. K dispozici je také několik pokojů s oddělenými postelemi, které Vám hotel může poskytnout na vyžádání a dále dva pokoje v přízemí vybavené tak, aby vyhovovaly tělesně postiženým osobám.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Couple
Max. kapacita +

Základní kategorie pokojů o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře. Mají balkony nebo terasy s výhledem do zahrady. K dispozici je také několik pokojů s oddělenými postelemi, které Vám hotel může poskytnout na vyžádání a dále dva pokoje v přízemí vybavené tak, aby vyhovovaly tělesně postiženým osobám.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Couple Poolside
Max. kapacita +

Tyto pokoje o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře. Mají balkony nebo terasy s výhledem na hotelový bazén. K dispozici je také několik pokojů s oddělenými postelemi, které Vám hotel může poskytnout na vyžádání.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Couple Poolside
Max. kapacita +

Tyto pokoje o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře. Mají balkony nebo terasy s výhledem na hotelový bazén. K dispozici je také několik pokojů s oddělenými postelemi, které Vám hotel může poskytnout na vyžádání.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Couple Seafront
Max. kapacita +

Tyto pokoje o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře v budovách podél moře. Mají balkony nebo terasy s výhledem na oceán. K dispozici je také několik pokojů s oddělenými postelemi, které Vám hotel může poskytnout na vyžádání.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Couple Seafront
Max. kapacita +

Tyto pokoje o velikosti 35 m² najdete v přízemí i v patře v budovách podél moře. Mají balkony nebo terasy s výhledem na oceán. K dispozici je také několik pokojů s oddělenými postelemi, které Vám hotel může poskytnout na vyžádání.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Suite
Max. kapacita +

Suity mají rozlohu 45 m² a všechny se nacházejí v přízemí. Mají prostorné terasy se zahradním nábytkem a navíc luxusní koupelnu s venkovní vanou.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Suite
Max. kapacita +

Suity mají rozlohu 45 m² a všechny se nacházejí v přízemí. Mají prostorné terasy se zahradním nábytkem a navíc luxusní koupelnu s venkovní vanou.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Whirpool Suite
Max. kapacita +

Luxusní whirpool suity mají rozlohu 50 m² a všechny se nacházejí v patře. Mají balkony se zahradním nábytkem a hlavně luxusní vířivkou jen pro vás.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Whirpool Suite
Max. kapacita +

Luxusní whirpool suity mají rozlohu 50 m² a všechny se nacházejí v patře. Mají balkony se zahradním nábytkem a hlavně luxusní vířivkou jen pro vás.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Nejnižší cena od 2 182 Kč / osoba, noc, Polopenze v Couple
v termínu od 01.07.2023 do 30.09.2023
 

Profi foto hotelu Lagoon Attitude ****

Naše foto hotelu Lagoon Attitude ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Lagoon Attitude

V hotelu jsou celkem tři restaurace. Hlavní restaurant Bénitier nabízí jídla formou bufetu a není do ní nutná rezervace. Má kapacitu až 200 míst a je otevřena na snídaně od 06:00 do 11:00 (od 06:00 do 07:00 je otevřena terasa Bénetier pro brzké snídaně a od 10:00 do 11:00 je otevřena pro pozdní snídaně), na obědy od 12:30 do 14:30 (mimo neděle) a tématické večeře od 18:30 do 22:00. Speciální brunch se zde koná každou neděli od 11:30 do 14:30, mauricijská noc se koná jednou týdně od 18:30 do 22:00 a Lagoon Gala večer se koná každou středu od 18:30 do 22:00.

Restaurace Coral se specializuje na ryby a mořské plody, má kapacitu 50 míst a je otevřena každý den od 19:00 do 22:00. Restaurace Lemongrass se zaměřuje na asijskou kuchyni, má kapacitu 20 míst a je otevřena taktéž od 19:00 do 22:00. Obě jsou a la carte a je třeba si v nich předem rezervovat stůl.

Hotel dále nabízí neformální restauraci Kot Nou, kde se vaří místní domácí kuchyně. Tato restaurace má kapacitu 38 míst a je také nutné si v ní udělat včasnou rezervaci. Otevřena je 6 dní v týdnu od 19:00 do 22:00. Jednou týdně se tam podává speciální humří menu za extra příplatek. Dále je zde možné navštívit kurzy vaření, které se konají jednou týdně od 11:00 do 12:00.

Streetfoodový stáneček Taba-J s malými BBQ jídly v maurícijském stylu je otevřen na oběd každý den od 12:30 do 15:00.

K dispozici je Vám také 5 hotelových barů s širokou nabídkou osvěžujících drinků i lehkého občerstvení. Seabreeze Bar je otevřen 10:00 do 23:00 a je zde možné každý čtvrtek od 14:00 do 15:00 navštívit kurz míchání koktejlů.

Bar Wave je otevřen od 10:00 do 23:00.

Coral Bar má výhled na zátoku Anse la Raie a je otevřen každý den od 10:00 do 23:00. Během oběda od 12:30 do 14:30 je možné sem zajít na burgery a saláty. 

Local Bar je otevřen na oběd od 12:30 do 15:00 a na večeři od 19:00 do 23:00 pro restaurace Kot Nou.

Nově je na hotelové pláži také Juice Bar, který nabízí džusy z čerstvého ovoce a zeleniny místní produkce. Tento bar je otevřen 6 dní v týdnu od 10:00 do 17:00, dále 3 dny v týdnu také na západ slunce až do 18:00 a jednou týdně se zde koná degustace rumů od 17:00 do 18:00. 

Další novinkou je malá čajovna Teabaz, kde si můžete dát místní vyhlášené čaje. Je samoobslužná, je otevřena je každý den od 10:30 do 18:00.

 

*V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři po 18:30 doporučujeme elegantnější oděv, dlouhé kalhoty nebo elegantní bermudy pro pány, "casual chic" pro dámy. Pravidelné tematické večeře Lagoon Gala Night vyžadují "chic" outfit s povinnými dlouhými nohavicemi pro pány.

All Inclusive

All Inclusive pro sezónu 2022 - 2023 zahrnuje:

 • Snídani v hlavní restauraci Bénetier
 • Oběd v restauracích Bénitier, Coral a stánku Taba-J
 • Večeře ve 3 různých restauracích dle výběru 
 • Vybrané místní alkoholické i nealkoholické nápoje: voda, pivo, čaj, káva, stolní víno a místní alkohol a destiláty
 • Výběr nápojů a snacků do minibaru z Bulk shopu mezi 08:00 a 23:00
 • Odpolední čaj od 15:30 do 18:00 (bufet se sladkým pečivem na baru a dobroty u bazénu).
 • Lokální pochutiny servírované k večenímu popíjení
 • Piknikový koš, pokud jedete na výlet (je třeba vyžádat 24 hodin předem)
 • možnost snídaně, oběda nebo večeře v ostatních hotelech rodiny Attitude (stačí se zeptat na recepci a udělat si rezervaci 48 hodin předem)
 • 20% sleva na 1. masáž od 9:00 do 14:00 (platí pro pobyty delší než 5 nocí) 

 

Podmínky:

Balíček je dostupný za zvláštní poplatek na osobu a den. Měla by si jej objednat celá rodina / skupina sdílející pokoj / všichni hosté v propojených pokojích (a to včetně dětí). All Inclusive platí ode dne příjezdu (14:00) do odjezdu (12:00). Nápoje a pokrmy objednané mimo tuto dobu nebo nápoje a pokrmy, které nejsou součástí balíčku, budou účtovány dle platného ceníku. Hotel si vyhrazuje právo na úpravu balíčků All Inclusive. 

 

Název All Inclusive balíčku je All-in All-out.

Aktivity

V hotelu Lagoon Attitude si můžete 5x týdne zatancovat se živou kapelou. Dále je 2x týdně párty s DJ, která se koná jednou na pláži a jednou u bazénu.

 

Koncept „Otentik“ 

Během pobytu v hotelech Attitude můžete zažít autenticitu života na Mauríciu a díky nabídce těchto zážitků poznat tradiční stolování, nákupy na tržišti, hudbu apod.

Otentik Dinner – zažijte pohostinnost ostrova Mauritius při autentické domácí večeři u místní rodiny (na vyžádání, za příplatek).

Otentik Bazar – nakupování a ochutnávání lokálních produktů na mauricijském tržišti

Otentik Discovery – nová aplikace pro navigaci po ostrově k dispozici pro Váš smartphone

Otentik Music - objevování tradičních nástrojů a místních umělců, sega show

Otentik Fooding - objevování kulinářských tradicí ostrova Mauricius, hodiny vaření v Kot Nou, Taba-J a Teabaz

Sport a wellness hotelu Lagoon Attitude ****

Hotel nabízí zdarma tyto pozemní sporty: tenis, petangue, kruhový trénink, plážový volejbal, stolní tenis, fitness centrum, jóga, kulečník, vycházka ke kostelu Cap Malhereux. Za poplatek: elektrokola a golf. Dále můžete využít bezplatné nabídky vodních sportů: vyjížďky na člunu s proskleným dnem, kajaky, šlapadla, šnorchlování, lazer boat, aquagym, paddleboarding, windsurfing a vodní kolo. Za poplatek nabízí hotel potápění v PADI centru, celodenní výlety katamaránem na okolní ostrůvky a dvakrát týdně plavbu katamaránem při západu slunce. 

 

Spa POZ

Odpočinout si můžete v místních lázních se 4 masážními kabinami (2 pro páry a 2 pro jednotlivce) a parní komorou. Procedury jsou za příplatek a je potřeba se předem objednat na recepci. 

Lázně jsou otevřeny od 09:00 do 20:00 každý den.

 

 

 

Děti v hotelu Lagoon Attitude ****

V hotelu lze ubytovat pouze dospělé nad 18 let. Pro rodiny vřele doporučujeme sesterké hotely Zilwa Attitude nebo Friday Attitude. 

Svatební balíček „Svatba v ráji” Lagoon Attitude

Lagoon Attitude ****
Lagoon Attitude ****, Maurícius

Romantický all inclusive hotel pouze pro dospělé

Klasický svatební balíček od 14 430 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu 20% v lázních Spa Attitude jednou za pobyt,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudební pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort (maximálně pro 4 osoby),
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - romantickou večeři při svíčkách a
 • - jednoduchou výzdobu místa pro svatební obřad.
 • *Hotel účtuje poplatek 100 EUR za každého externího dodavatele služeb (fotograf apod.)
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Rozšířený svatební balíček od 29 290 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu 20% v lázních Spa Attitude jednou za pobyt,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudební pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort (maximálně pro 4 osoby),
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - květinovou dekoraci svatebního místa,
 • - masáž pro 2 osoby (50 minut),
 • - účes pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - květinu do klopy pro ženicha,
 • - romantickou večeři se speciálním menu večer po svatbě,
 • - speciální snídani ráno po svatbě.
 • *Hotel účtuje poplatek 100 EUR za každého externího dodavatele služeb (fotograf apod.)
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - 3 minutový svatební klip 17 710 Kč
 • - Duo muzikantů (30 min) 5 530 Kč
 • - Lahev šampaňského 4 880 Kč
 • - Make-up pro nevěstu včetně zkoušky 3 040 Kč
 • - Manikúra a pedikúra pro nevěstu 3 120 Kč
 • - Tradiční Sega show (30 min) 6 640 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Lagoon Attitude

Mapa - Lagoon Attitude ****

Osobní poradenství u MAURICIUS zájezdů na Maurícius do hotelu Lagoon Attitude ****

V cestovní kanceláři MAURICIUS poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře MAURICIUS cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lagoon Attitude ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2021
Mgr. Iveta Nožičková
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Recenze hotelu Lagoon Attitude ****

Letová spojení na Maurícius

Kateřina Marečková
Lagoon Attitude
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x