Constance Le Prince Maurice *****

Maurícius

Elegance v tyrkysové laguně s dokonalým servisem

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Constance Le Prince Maurice

Pro hotel Constance Le Prince Maurice není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Constance Le Prince Maurice.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Constance Le Prince Maurice *****

Hodnocení 9.4 Hodnotí 5 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Belle Mare | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 96 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů Intimní prostředí Kulinářský zážitek Vynikající servis s osobním přístupem
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Constance Le Prince Maurice ***** Maurícius

Klidný během dne, romantický v noci. Takový je luxusní resort Constance Le Prince Maurice, který se ukrývá na klidném poloostrově, přímo u krásné pláže s výhledem do zeleně. Je jako stvořený pro romantické líbánky, ale i pro rodiny s dětmi, které si ke svému pobytu mohou vybrat jednu z prostorných vil a suit. Hotel se nachází na unikátním místě na východním pobřeží Maurícia, v oblíbené oblasti Belle Mare. Řadí se mezi hotely řetězce Constance, který je proslulý jak vynikajícími službami, tak prvotřídní gastronomií.

Le Prince Maurice tvoří 76 suit, 12 vil a jedna královská vila. Tyto příbytky jsou situovány buď v těsné blízkosti nádherné pláže nebo nad romantickou lagunou lemovanou mangrovníky. Design ubytování se inspiruje principy Feng Shui a vyznačuje se smyslem pro harmonii. Resortu nechybí ani lázně, sportovní centrum, golfové hřiště a dětský klub.

Velmi silou stránkou resortu je kromě osobního přístupu i gastronomie. Kromě hlavní resturace s bohatým výběrem z mezinárodní kuchyně zde doporučujeme i asijskou restauraci s čerstvým sushi a proslulou plovoucí restauraci Le Barachois. Milovníci vína budou nadšeni z viného sklípu, který ukrývá největší sbírku vín na celém Mauríciu. 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Constance Le Prince Maurice

Constance Le Prince Maurice nás okouzlil špičkovým osobním přístupem a příkladnou péčí o hosta. Již od uvítací skleničky šampaňského v lobby s dechberoucím výhledem si budete jisti, že jste v dobrých rukou. Hotel je co do rozlohy poměrně velký a v jeho areálu najdete jak tropickou zahradu a bílou písečnou pláž, tak i zelené mangrovníkové porosty a lagunu s malými ostrůvky spojenými mosty. O to víc Vás překvapí, že je zde jenom 76 suit a 13 vil. Malý počet hostů se projevuje vysokou kvalitou služeb, od pozorného plážového servisu, který Vám bude k vodě nosit studené pití, přes vstřícný přístup personálu v restauracích až po večerní romantickou rozestýlku na pokoji či ve vile. Během pobytu nás nadchla také gastronomie. Na pestrost snídaňového bufetu budete vzpomínat ještě dlouho po návratu domů. Nenechte si ujít večeři ve vyhlášené resturaci Le Barachois, která je postavena nad lagunou lemovanou mangrovníkovými lesy a podává špičkové menu z ryb a mořským plodů. Hotel je dobře zařízený pro golfisty (v ceně máte bezplatný shuttle na dvě golfová hřiště a přednostní rezervaci tee times), ale my bychom jej doporučili především párům hledajícím klid, romantiku a soukromí. Najdete zde i suity a vily vhodné pro cestující s dětmi, kteří potřebují odpovídající dětské vybavení, ale vyhýbají se rušným rodinným hotelům. 

 

 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2023
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Junior Suite

Junior Suite

Junior Suite (70 m²) jsou postaveny v tradičním designu s doškovou střechou. Nacházejí se v tropické zahradě a nejsou daleko od pláže...

Junior Suite Beachfront

Junior Suite Beachfront

Junior Suites Beachfront (70 m²) se nacházejí přímo na krásné pláži, s výhledem na oceán. Mají doškové střechy a zařízené terasy, které odrážejí okolní hřejivou atmosféru...

Junior Suite on Stilts

Junior Suite on Stilts

Junior Suites on Stilts (70 m²) se pyšní exkluzivní polohou nad sladkovoudní lagunou lemovanou mangrovníky...

Gastronomie a hotelové restaurace

Jedinečný kulinářský duch hotelů Constance se projevuje také v Le Prince Maurice, a proto každý pokrm, který si zde dopřejete, ve vás zanechá příjemný prožitek delikátnosti. Na výběr máte ze tří restaurací a čtyř barů. V ceně ubytování jsou zahrnuty i snídaně. Hosté s polopenzí si mohou vybrat, ve které ze tří hotelových restaurací povečeří.

L‘Archipel je honosná restaurace, která se odráží ve vodní hladině bazénu. Nabízí vnitřní i venkovní posezení. Podávají se tu snídaně, obědy i večeře. Na vodě si pluje restaurace Le Barachois. Jedná se o romantické místo, kde se podávají pouze večeře, za svitu svíček a třpytu hvězd. Vyzkoušet zde můžete nejrůznější mořské plody. Třetí restaurace nese název Asian, podává se tu sushi a japonské delikatesy.

Za zábavou a skvělými drinky se vydejte do hotelových barů. První z nich se jmenuje Laguna Bar a nachází se přímo u bazénu, večer tu hraje živá jazzová hudba. Na koktejl před večeří si zajděte do Lotus Lounge Bar, otevřeno má od půl sedmé do půl dvanácté večerní. Drinky se podávají i v Barachois – floating bar, který je součástí unikátní restaurace upevněné k molu, které se vine nad mořskou hladinou. Milujete víno? Pak se vydejte do Wine Cellar a obhlédněte bohatou sbírku, která skýtá 25 000 vín a dejte se do řeči s přátelským someliérem, který vás zasvětí do magie vína.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů Constance Le Prince Maurice

Le Prince Maurice se rozkládá na ploše 60 hektarů a zahrnuje 76 suit a 13 vil. Díky zasazení resortu do tropických zahrad jsou jeho prostory chráněny před větrem vanoucím od pobřeží. Celkem resort nabízí osm kategorií ubytování.

Vybavení zahrnuje klimatizaci, koupelnu s vanou a oddělenou sprchou, fén, polštářové menu, příslušenství k přípravě čaje a kávy, trezor, psací stůl, satelitní TV, Hi-Fi, telefon, Apple Mac mini, bezdrátové připojení k internetu a zařízenou terasu či balkón.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Junior Suite

Junior Suite foto

Junior Suite (70 m²) jsou postaveny v tradičním designu s doškovou střechou. Nacházejí se v tropické zahradě a nejsou daleko od pláže. Lenošit v nich můžete na obrovské posteli, velké terase či balkonu i v luxusní koupelně.

Junior Suite Beachfront

Junior Suite Beachfront foto

Junior Suites Beachfront (70 m²) se nacházejí přímo na krásné pláži, s výhledem na oceán. Mají doškové střechy a zařízené terasy, které odrážejí okolní hřejivou atmosféru.

Junior Suite on Stilts

Junior Suite on Stilts foto

Junior Suites on Stilts (70 m²) se pyšní exkluzivní polohou nad sladkovoudní lagunou lemovanou mangrovníky. Jedná se o stylové tropické příbytky s doškovou střechou, které stojí na dřevěných kůlech. Tyto suity slibují skutečně poklidnou dovolenou. Od zbytku resortu jsou vizuálně odděleny zelení a z jejich balkonů jsou večer krásné výhledy na západy slunce nad lagunou.

Villa Beachfront

Villa Beachfront foto

Beachfront Villas (130 m²) disponují vlastním vyhřívaným bazénem a nacházejí se přímo u hlavní pláže. Každá vila má obývací pokoj s jídelním koutem, luxusní koupelnu s vířivou vanou a ložnici. Jsou perfektním místem, pokud cestujete s rodinou či přáteli. Ke standardnímu vybavení mají vilky navíc 24hodinovou pokojovou službu a příslušenství na přípravu čaje a kávy.

Villa on Stilts

Villa on Stilts foto

Tento typ vil s rozlohou 130 m² se nachází na kůlech přímo nad vodní hladinou. Každá vila má obývací pokoj s jídelním koutem, luxusní koupelnu s vířivou vanou a ložnici. Jsou perfektním místem, pokud cestujete s rodinou či přáteli. Ke standardnímu vybavení mají vilky navíc 24hodinovou pokojovou službu a příslušenství na přípravu čaje a kávy.

Princely Villa

Princely Villa foto

Princely Villa (350 m²) nabízí tři samostatné terasy s výhledy na oceán. Skládá se ze dvou Suites a jedné vily. Hosté budou mít k dispozici kuchyňku, venkovní jídelnu a dva privátní vyhřívané bazény. Tato suita se nachází v odlehlé části resortu, v těsné blízkosti pláže.

Family Suite

Family Suite foto

Family Suite (86 m²) mají jednu hlavní ložnici, samostatný dětský pokoj s palandou, koupelnu obývací část. Nacházejí se v přízemí nebo v prvním patře, s výhledem buď na moře nebo do tropické zahrady.

Pláž a moře

Tichá pláž s bělostným pískem se nachází v široké zátoce s výhledem do zeleně. U hlavního bazénu jsou ideální podmínky na plavání. Uprostřed laguny se nachází ponton s lehátky, kam si můžete doplavat a relaxovat. Lehátka jsou rozmístěna tak, aby měl každý kvůj klid a prostor. Pláž je lemovaná palmami, které místy vytvářejí příjemný stín. Plážový servis zde funguje výborně. Pozorní zaměstnanci Vám připraví ručník na lehátko,  sami v pravou chvíli přinesou vychlazenou vodu nebo Vám vyčistí sluneční brýle. 

Online cena a slevy Constance Le Prince Maurice *****

 
Typ pokoje / kapacita
Cena zájezdu / info
Zahrnuto v ceně
Junior Suite
Max. kapacita +++

Junior Suite (70 m²) jsou postaveny v tradičním designu s doškovou střechou. Nacházejí se v tropické zahradě a nejsou daleko od pláže. Lenošit v nich můžete na obrovské posteli, velké terase či balkonu i v luxusní koupelně.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Suite
Max. kapacita +++

Junior Suite (70 m²) jsou postaveny v tradičním designu s doškovou střechou. Nacházejí se v tropické zahradě a nejsou daleko od pláže. Lenošit v nich můžete na obrovské posteli, velké terase či balkonu i v luxusní koupelně.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Suite
Max. kapacita +++

Junior Suite (70 m²) jsou postaveny v tradičním designu s doškovou střechou. Nacházejí se v tropické zahradě a nejsou daleko od pláže. Lenošit v nich můžete na obrovské posteli, velké terase či balkonu i v luxusní koupelně.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Suite Beachfront
Max. kapacita +++

Junior Suites Beachfront (70 m²) se nacházejí přímo na krásné pláži, s výhledem na oceán. Mají doškové střechy a zařízené terasy, které odrážejí okolní hřejivou atmosféru.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Suite Beachfront
Max. kapacita +++

Junior Suites Beachfront (70 m²) se nacházejí přímo na krásné pláži, s výhledem na oceán. Mají doškové střechy a zařízené terasy, které odrážejí okolní hřejivou atmosféru.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Suite Beachfront
Max. kapacita +++

Junior Suites Beachfront (70 m²) se nacházejí přímo na krásné pláži, s výhledem na oceán. Mají doškové střechy a zařízené terasy, které odrážejí okolní hřejivou atmosféru.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Suite on stilts
Max. kapacita +++

Junior Suites on Stilts (70 m²) se pyšní exkluzivní polohou nad sladkovoudní lagunou lemovanou mangrovníky. Jedná se o stylové tropické příbytky s doškovou střechou, které stojí na dřevěných kůlech. Tyto suity slibují skutečně poklidnou dovolenou. Od zbytku resortu jsou vizuálně odděleny zelení a z jejich balkonů jsou večer krásné výhledy na západy slunce nad lagunou.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Suite on stilts
Max. kapacita +++

Junior Suites on Stilts (70 m²) se pyšní exkluzivní polohou nad sladkovoudní lagunou lemovanou mangrovníky. Jedná se o stylové tropické příbytky s doškovou střechou, které stojí na dřevěných kůlech. Tyto suity slibují skutečně poklidnou dovolenou. Od zbytku resortu jsou vizuálně odděleny zelení a z jejich balkonů jsou večer krásné výhledy na západy slunce nad lagunou.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Suite on stilts
Max. kapacita +++

Junior Suites on Stilts (70 m²) se pyšní exkluzivní polohou nad sladkovoudní lagunou lemovanou mangrovníky. Jedná se o stylové tropické příbytky s doškovou střechou, které stojí na dřevěných kůlech. Tyto suity slibují skutečně poklidnou dovolenou. Od zbytku resortu jsou vizuálně odděleny zelení a z jejich balkonů jsou večer krásné výhledy na západy slunce nad lagunou.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Nejnižší cena od 6 335 Kč / osoba, noc, snídaně v Junior Suite
v termínu od 01.05.2023 do 29.09.2023

Profi foto hotelu Constance Le Prince Maurice *****

Naše foto hotelu Constance Le Prince Maurice *****

Gastronomie a hotelové restaurace Constance Le Prince Maurice

Jedinečný kulinářský duch hotelů Constance se projevuje také v Le Prince Maurice, a proto každý pokrm, který si zde dopřejete, ve vás zanechá příjemný prožitek delikátnosti. Na výběr máte ze tří restaurací a čtyř barů. V ceně ubytování jsou zahrnuty i snídaně. Hosté s polopenzí si mohou vybrat, ve které ze tří hotelových restaurací povečeří.

L‘Archipel je honosná restaurace, která se odráží ve vodní hladině bazénu. Nabízí vnitřní i venkovní posezení. Podávají se tu snídaně, obědy i večeře. Na vodě si pluje restaurace Le Barachois. Jedná se o romantické místo, kde se podávají pouze večeře, za svitu svíček a třpytu hvězd. Vyzkoušet zde můžete nejrůznější mořské plody. Třetí restaurace nese název Asian, podává se tu sushi a japonské delikatesy.

Za zábavou a skvělými drinky se vydejte do hotelových barů. První z nich se jmenuje Laguna Bar a nachází se přímo u bazénu, večer tu hraje živá jazzová hudba. Na koktejl před večeří si zajděte do Lotus Lounge Bar, otevřeno má od půl sedmé do půl dvanácté večerní. Drinky se podávají i v Barachois – floating bar, který je součástí unikátní restaurace upevněné k molu, které se vine nad mořskou hladinou. Milujete víno? Pak se vydejte do Wine Cellar a obhlédněte bohatou sbírku, která skýtá 25 000 vín a dejte se do řeči s přátelským someliérem, který vás zasvětí do magie vína.

All Inclusive

Balíček "All Inclusive" zahrnuje:

 • Půl lahve šampaňského a ovocný dort ve všech apartmá a vilách na uvítanou při příjezdu
 • Snídaně v hlavní restauraci L´Archipel
 • Při snídani k dispozici šampaňské
 • Oběd a la carte v restauracích L´Archipel, Asian nebo na pláži (zahrnuje 1 předkrm, 1 hlavní chod a 1 dezert na osobu, některé položky na jídelním lístku mohou být za příplatek)
 • Večeře a la carte v restauracích L´Archipell, Asian nebo v Le Barachois (je nutná rezervace předem, All Inclusive zahrnuje 1 předkrm, 1 hlavní chod a 1 dezert na osobu, některé položky na jídelním lístku mohou být za příplatek)
 • Široký výběr džusů, nealkoholických nápojů a místní minerální voda
 • Odpolední čaj v Lotus baru 16:00–17:30
 • Dort k narozeninám a výročí svatby (musí být oznámeno předem)
 • Šampaňské ve všech barech a restauracích
 • Značkový alkohol, místní i zahraniční piva, prémiové koktejly a vybraná vína v restauracích a barech
 • Bary Laguna, Lotus Lounge a Barchois jsou otevřeny až do 23:30
 • Označené nápoje a drobné občerstvení v minibaru (doplňováno 1x denně).
 • Půl lahve vína nebo šampaňského, piva, nealkoholické nápoje, místní minerální voda a cukrovinky v minibaru během pobytu ve vile (doplňován jednou denně)
 • 2 lahve (375ml) alkoholu dle výběru zákazníka (z minibar menu) ve všech apartmá a vilách jednou za pobyt
 • Denní neomezené množství místní minerální vody na osobu na apartmá/vilu
 • 30minutová masáž na uvítanou jednou za pobyt (od 9:00 do 15:00)
 • Služby soukromého komorníka pro hosty ubytované v Princely vile
 • Na požádaní zdarma výběr filmů na Mac mini a Netflix zdarma
 • Neomezené bezdrátové připojení k internetu ve společných prostorech, ve vilách i apartmá, také zdarma přístup k internetu v TV na pokojích
 • Bezdrátový systém Airplay v apartmá a vilách k dispozici prostřednictvím televizního systému, dokovací stanice na iPod k dispozici na vyžádání
 • Využití tělocvičny, tenisových kurtů, vnitřních her, vodního lyžování a všech nemotorizovaných sportů (lekce nezahrnuty)
 • Přístup do sauny, hammam a bazénu zdarma
 • Přístup do dětského klubu pro děti od 4 do 11 let zdarma
 • Neomezené green fee na dvou 18jamkových golfových hřištích včetně golfového autíčka a půjčení holí
 • Exkluzivní přístup do Hospitality Lounge se sprchou, relaxační zónou a občerstvením, určené pro hosty při časném příjezdu a pozdním odjezdu

 

Podmínky:

 • All Inclusive balíček (AI) začíná příjezdem do hotelu a končí po obědě v 15:00 v den odjezdu (bez ohledu na check-in nebo check-out)
 • AI je voliteným doplňkem k balíčku Bed & Breakfast
 • Celý pobyt musí být rezervován na základě jednoho balíčku
 • Za nezkonzumované jídlo nebude poskytnuta žádná peněžní ani naturální náhrada
 • Rodiny nebo hosté, kteří sdílí apartmá/vilu nebo cestují společně jako skupina musí mít vždy stejné podmínky balíčku (platí také pro děti a mladistvé)
 • Všechny výhody AI uvedené níže jsou pouze pro osobní použití a nelze je sdílet s žádnou třetí stranou ani žádnými jinými rezidenty hotelu, kteří nemají stejné podmínky AI, nápoje a potraviny nabízené pro nerezidenty, návštěvníky nebo jiné hosty s jinými podmínkami balíčku budou účtovány dle ceníku hotelu
 • V rámci AI nelze provádět objednávky s sebou z žádné restaurace
 • Bar zůstává pro AI hosty otevřený až do 23:30, po této hodině budou všechny nápoje účtovány dle ceníku hotelu

 

Balíček nezahrnuje: lázeňské procedury, potápění, zboží v butiku, ultra premiové značky alkoholu, prémiová vína a šampaňské, hlubokomořské rybaření a další speciální exkurze, sportovní lekce, praní a žehlení, doutníky a cigarety, jídla objednaná s donáškou na pokoj nebo do vily.

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků All Inclusive.

Golf v hotelu Constance Le Prince Maurice

Belle Mare Plage Course

Hřiště se skládá ze dvou osmnáctek a nachází se přímo v hotelovém resortu ... Nejstarší osmnáctka na Mauríciu, Legend Golf Course, pochází už z roku 1994 a je také nejkratší na ostrově. Určitě si nezapomeňte přibalit do bagu několik míčů, vodní překážky jsou na 14 jamkách, na ostatních zase čekají keře a stromy. Okouzlující je i takzvaná 19. jamka v podobě klubovny.

Novější hřiště s názvem Links Golf Course, par 71 pochází z roku 2002 a jeho design vytvořil Rodney Wright a Peter Allis. Už podle názvu je jasné, že se jedná o typicky linksové hřiště s velkými tvarovanými greeny. Odměnou jsou ale krásné výhledy, především z vyvýšených odpališť, kterých najdete na hřišti hned několik. Handicap je vyžadován 28 muži, 36 ženy.

Hotel provozuje po celý den bezplatný shuttle, který pravidelně odjíždí od recepce.

Mapa golfového hřiště

 
Mapa golfového hřiště

Scorecard

 
Scorecard

Delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Constance Le Prince Maurice *****

Indický oceán je jedním z nejkrásnějších oceánů a není proto divu, že jeho poklidné vody lákají milovníky vodních sportů. V Le Prince Maurice můžete bezplatně vyzkoušet vodní lyžování, windsurfing, plavbu na kajacích, šnorchlování i výlety lodí se skleněným dnem. Za příplatek se pak můžete pustit do potápění, plavby na katamaránu, kite surfingu a rybaření.

Pokud se přeci jen držíte pevné země, čeká tu na vás jóga a pilates i tělocvična, kde na vás dohlédnou osobní trenéři. Bezplatně si můžete zahrát plážový volejbal a minigolf a k dispozici jsou i golfová hřiště. Constance Le Prince Maurice se nachází nedaleko dvou osmnácti jamkových golfových hřišť, jež jsou součástí resortu Constance Belle Mare Plage. Obě hřiště (The Legend a The Links) jsou magnetem pro golfové nadšence, kteří touží po tom strávit dovolenou v zeleném ráji. Terén obou sportovišť je koncipován tak, aby zde bylo možné pořádání mezinárodních golfových turnajů. Od prosince 2009 už každé toto hřiště zažilo renomovaný mezinárodní turnaj MCB Tour Championship. Placenými aktivitami jsou tenis a golfové lekce.

V poklidné části resortu se nacházejí lázně U Spa de Constance. Ti, co sem zavítají, jistě ocení krásné prostředí s vonícími keři, květinami a vodními plochami. Lázně nabízejí relaxaci, omlazující procedury, detox i klasické procedury. Vše s použitím přírodních ingrediencí díky produktům značky Sisley. Hosté si zde mohou dopřát také manikúru a pedikúru. 

Moře při pobřeží Constance Le Prince Maurice nabízí úžasné možnosti k potápění. Nedaleko od pobřeží oplývá oceán rozmanitým podmořským životem, a tak je samozřejmě hostům umožněno zažít tento podmořský svět na vlastní kůži. V potápěčském centru Blue diving center Vám specialisté poradí s potřebnou výbavou a pak už se jen můžete přidat k jednomu z mnoha společných kurzů potápění, nebo si domluvit potápění soukromé.

Můžete si vybrat z následující nabídky:

 • Potápění pro začátečníky (v bazénu a v laguně),

 • opakované potápění (v laguně),

 • jeden ponor,

 • noční potápění,

 • kurz PADI a CMAS.

Speciální nabídka pro potápění zahrnuje:

 • Potápěcí safari na severním, západním nebo jiho-východním pobřeží ostrova,

 • potápění k vrakům,

 • potápění se žraloky.

V blízkém okolí resortu je mnoho různých lokalit, které pro Vašeho potápěčského ducha mohou být zajímavé:

Aquarium: 10–16 metrů Nabízí směs písku a korálů u dna. Je to ideální místo pro pozorování menších živočichů žijících na útesech, včetně krásně zbarvených ryb, malých murén či motýlích ryb a dalších.

Anne's Place: 18 metrů Jedná se o nádherný ponor, kde budete proplouvat kolem korálových útesů a uvidíte rejnoky či murény a další zajímavé živočichy. Zaručujeme výbornou viditelnost.

Děti v hotelu Constance Le Prince Maurice *****

Sluneční svit, písčité pláže, tematický program, kurzy vaření, filmy, kamarádi, kvalifikovaný personál.

To vše splňuje dětský klub Constance Kids Club, který vítá děti od 4 do 12 let. Dětský klub zahrnuje:

 bazén

 venkovní prostory

 počítačovou stanici

 interaktivní hry a tradiční řemesla a umění

 tematické dny, při kterých se peče pizza, vyrábí zmrzlina nebo míchají nápoje

 prostor představivosti pro děti od 4 do 6 let

V resortu je rodičům také k dispozici služba hlídání dětí za poplatek. Pro malé hosty je možné zapůjčit

autosedačky.

Doprava do hotelu Constance Le Prince Maurice

Transfer z letiště do hotelu Prince Maurice trvá 1hod15min až 1hod25min.

Mapa - Constance Le Prince Maurice *****

Osobní poradenství u MAURICIUS zájezdů na Maurícius do hotelu Constance Le Prince Maurice *****

V cestovní kanceláři MAURICIUS poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře MAURICIUS cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Constance Le Prince Maurice *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2023
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Constance Le Prince Maurice *****

Letová spojení na Maurícius

Bc. Petra Melková
Constance Le Prince Maurice
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x